Тостер Sencor STS 7500WH
Фото 12 |
Sencor STS 7500WH білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor STS 7500WH
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Toster SENCOR STS 7500WH | 129 zł |
Sencor STS 7500WH Rozmrażanie 930W | 129 zł |
Opiekacz Toster Elektryczny Na 2 Tosty Sencor 930 W Nowoczesny 3 Funkcje | 129 zł |
Sencor STS 7500WH Rozmrażanie 930W | 130 zł |
Модификації Sencor STS 7500WH
Ціни на Sencor STS 7500WH |
---|---|---|---|---|
Sencor STS 7500WH | від 129 zł | 6 пропозицій | ||
Sencor STS 7501BK | від 116 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →