Toster Sencor STS 7500WH
Zdjęcia 12 |
Sencor STS 7500WH biały czarny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor STS 7500WH
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Toster SENCOR STS 7500WH | 129 zł |
Sencor STS 7500WH Rozmrażanie 930W | 129 zł |
Opiekacz Toster Elektryczny Na 2 Tosty Sencor 930 W Nowoczesny 3 Funkcje | 129 zł |
Sencor STS 7500WH Rozmrażanie 930W | 130 zł |
Modyfikacje Sencor STS 7500WH
Ceny na Sencor STS 7500WH |
---|---|---|---|---|
Sencor STS 7500WH | od 129 zł | 6 oferty | ||
Sencor STS 7501BK | od 116 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →