Тостер Sencor STS 7501BK
Фото 12 |
Sencor STS 7501BK білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor STS 7501BK
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Toster SENCOR STS 7501BK | 116 zł |
Sencor STS 7501BK toster 806908 | 129 zł |
Toster SENCOR STS 7501BK | 116 zł |
Sencor STS 7501BK Rozmrażanie 930W | 116 zł |
Sencor STS 7501BK Rozmrażanie 930W | 116 zł |
Модификації Sencor STS 7501BK
Ціни на Sencor STS 7501BK |
---|---|---|---|---|
Sencor STS 7500WH | від 129 zł | 6 пропозицій | ||
Sencor STS 7501BK | від 116 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →