Тостер Cecotec Vintage 800
Фото 31 |
Cecotec Vintage 800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cecotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cecotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cecotec Vintage 800
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Cecotec Toast&Taste 800 Vintage Light Blue 850 W 3 funkcje Niebieski 03208 | 180 zł |
Cecotec Toast&taste 800 Vintage 850w Double Slot Toaster Zielony One Size | 174 zł |
Cecotec Toast&taste 800 Vintage 850w Toaster Czarny One Size / EU Plug 032 | 214 zł |
Cecotec Toast&taste 800 Vintage 850w Toaster Czarny One Size / EU Plug 032 | 165 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →