Toster Cecotec Vintage 800
Zdjęcia 31 |
Cecotec Vintage 800 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cecotec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cecotec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cecotec Vintage 800
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cecotec Toast&Taste 800 Vintage Light Blue 850 W 3 funkcje Niebieski 03208 | 181 zł |
Cecotec Toast&taste 800 Vintage 850w Toaster Czarny One Size / EU Plug 032 | 213 zł |
Cecotec Toast&taste 800 Vintage 850w Toaster Czarny One Size / EU Plug 032 | 165 zł |
Cecotec Toast&taste 800 Vintage 850w Double Slot Toaster Zielony One Size | 173 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →