Toster Cecotec Turbo EasyToast (03229)
Zdjęcia 8 |
Cecotec Turbo EasyToast |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cecotec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cecotec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cecotec Turbo EasyToast
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cecotec Toster Płaski Poziomy Turbo EasyToast InoxDark Do wszystkich rodza | 139 zł |
Cecotec Flatbed Toaster Turbo Easytoast Inox Posrebrzany One Size / EU Plu | 124 zł |
Cecotec Turbo Easy Toast Inox płaski toster 3 grzejniki kwarcowe 6 poziomó | 129 zł |
Cecotec Turbo Easytoast 900w Flat Toaster Posrebrzany 3229 | 118 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →