Gofrownica Cecotec Fun Gofrestone 3in1
Zdjęcia 12 |
Cecotec Fun Gofrestone 3in1 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cecotec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cecotec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cecotec Fun Gofrestone 3in1
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cecotec 08007 1000 W mocy nieprzywierająca powłoka z kamienia Rockstone ok | 172 zł |
Cecotec Fun Gofrestone 3in1 700W | 199 zł |
Cecotec GofrestoneRockStone Gofrestone powłoka nieprzywierająca 3 wymienne | 199 zł |
Cecotec Gofrownica elektryczna Fun Gofrestone Sweetie 1000 W mocy Wolne od | 129 zł |
Cecotec Gofrownica Fun Gofrestone Rolls z wykończeniem ze stali nierdzewne | 125 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →