Toster Cecotec Toast&Taste 1000 Retro Double
Zdjęcia 3 |
Cecotec Toast&Taste 1000 Retro Double |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cecotec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cecotec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cecotec Toast&Taste 1000 Retro Double
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cecotec Toster 2 Plasterki Toast&Taste 1000 Retro Double Beżowy 980 W 2 sz | 199 zł |
Cecotec Toast&taste 1000 Retro Double 980w Toaster Beżowy One Size / EU Pl | 164 zł |
Cecotec Toster 2 plasterki Toast&Taste 1000 Retro Double Blue 980 W 2 szer | 199 zł |
Cecotec Toster 2 Plasterki Toast&Taste 1000 Retro Double Green 980 W 2 sze | 185 zł |
Cecotec Toast&Taste 1000 Retro Double Inox Toster pionowy 2 plasterki 980 | 189 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →