Toster Cecotec Toast&Taste 1600 Retro Double
Zdjęcia 19 |
Cecotec Toast&Taste 1600 Retro Double |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cecotec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cecotec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cecotec Toast&Taste 1600 Retro Double
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cecotec Toast&Taste 1600 Retro Double Inox Toster 4 plasterki 1630 W 2 sze | 224 zł |
Toster CECOTEC Toast&Taste 1600 Retro Double | 139 zł |
Cecotec Toast&taste 1600 Retro Double 1630w Toaster Beżowy One Size / EU P | 227 zł |
Cecotec Toster 4 plasterki Toast&Taste 1600 Retro Double Blue 1630 W 2 sze | 163 zł |
Cecotec Toast&taste 1600 Retro Double 1630w Toaster Szary One Size / EU Pl | 211 zł |
Cecotec Toast&taste 1600 Retro Double 1630w Toaster Niebieski One Size / E | 206 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →