Czajnik elektryczny Russell Hobbs Colours Plus Mini 24994-70 beżowy
Zdjęcia 9 |
Russell Hobbs Colours Plus Mini 24994-70 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Russell Hobbs 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Russell Hobbs.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Russell Hobbs Colours Plus Mini 24994-70 beżowy
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Russell Hobbs Czajnik elektryczny Colours Plus 24994-70 - Kremowy - 2400 W | 208 zł |
Czajnik elektryczny Russell Hobbs Colors Plus+ Mini Cream 24994-70 | 169 zł |
Czajnik Russell Hobbs 24994-70 Kremowy | 168 zł |
Modyfikacje Russell Hobbs Colours Plus Mini 24994-70
Ceny na Russell Hobbs Colours Plus Mini 24994-70 |
---|---|---|---|---|
Russell Hobbs Colours Plus Mini 24994-70 beżowy | od 168 zł | 3 oferty | ||
Russell Hobbs Colours Plus Mini 24992-70 czerwony | od 176 zł | 3 oferty | ||
Russell Hobbs Colours Plus Mini 24993-70 grafit | od 169 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →