Toster Russell Hobbs Structure 28090-56
Zdjęcia 9 |
Russell Hobbs Structure 28090-56 biały czarny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Russell Hobbs 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Russell Hobbs.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Russell Hobbs Structure 28090-56
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Russell Hobbs Structure 28090-56 toster 1050 W 2 kromki chleba 50380611132 | 381 zł |
Toster RUSSELL HOBBS Structure 28090-56 | 200 zł |
Toster Russell Hobbs Structure White 28090-56 23957036002 | 200 zł |
Russell Hobbs 28090-56 Structure biały AGDM-TOS-RUS-077 | 195 zł |
Toster RUSSELL HOBBS Structure 28090-56 | 200 zł |
Toster Russell Hobbs 28090-56 1060W Rozmrażanie | 199 zł |
Modyfikacje Russell Hobbs Structure 28090-56
Ceny na Russell Hobbs Structure 28090-56 |
---|---|---|---|---|
Russell Hobbs Structure 28090-56 | od 195 zł | 8 oferty | ||
Russell Hobbs Structure 28091-56 | od 188 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →