Toster Russell Hobbs Colours Plus 26554-56
Zdjęcia 14 |
Russell Hobbs Colours Plus 26554-56 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Russell Hobbs Colours Plus 26554-56
Ceny na Russell Hobbs Colours Plus 26554-56 |
---|---|---|---|---|
Russell Hobbs Colours Plus 26551-56 | od 192 zł | 2 oferty | ||
Russell Hobbs Colours Plus 26550-56 | od 186 zł | 3 oferty | ||
Russell Hobbs Colours Plus 26554-56 | od 194 zł | 2 oferty | ||
Russell Hobbs Colours Plus 26552-56 | od 195 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →