Toster Profi Cook PC-TA 1194
Zdjęcia 10 |
Profi Cook PC-TA 1194 |
|
Dwie niezależne kontrole
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Profi Cook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Profi Cook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Profi Cook PC-TA 1194
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ProfiCook XXL Toster Vintage Design 4-kromkowy toster Szeroka szczelina ba | 293 zł |
Toster ProfiCook PC-TA 1194 Czerwony | 311 zł |
Toster na 4 kromki ProfiCook PC-TA 1194 antracyt | 375 zł |
Toster na 4 kromki ProfiCook PC-TA 1194 czerwony | 312 zł |
Toster na 4 kromki ProfiCook PC-TA 1194 czerwony | 379 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →