Toster WMF Lono Toaster
Zdjęcia 5 |
WMF Lono Toaster |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WMF 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WMF.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WMF Lono Toaster
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WMF CE Lono toster ze stali nierdzewnej wielokolorowy 32 x 23 x 32 cm 4140 | 387 zł |
Toster Lono WMF (414090011) --- OFICJALNY SKLEP WMF | 449 zł |
WMF Lono Ruszt do bułek Rozmrażanie | 449 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →