Toster WMF Bueno Pro
Zdjęcia 14 |
WMF Bueno Pro |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WMF 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WMF.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WMF Bueno Pro
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WMF Bueno Pro toster ze stali nierdzewnej z podwójnym otworem z nasadką do | 280 zł |
WMF Toster Bueno Pro toaster | 344 zł |
Toster WMF Bueno Pro 0414130011 | 349 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →