Toster Severin AT 2515
Zdjęcia 4 |
Severin AT 2515 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Severin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Severin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Severin AT 2515
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SEVERIN Toster AT 2515 | 190 zł |
Severin AT 2515 AGDM-TOS-SVN-014 | 179 zł |
Severin AT 2515 | 200 zł |
Toster SEVERIN AT 2515 | 149 zł |
Severin AT 2515 | 200 zł |
Toster SEVERIN 2515 stalowy, na duże kromki | 192 zł |
Toster automatyczny Severin AT 2515 1000W Srebrno-czarny | 169 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości tostera / opiekacza do kanapek Severin AT 2515:
- Podświetlane przyciski
- Czujnik temperatury
- Waga - 1,94 kg
PolecamyPorównaj w tabeli →