Gofrownica Profi Cook PC-WA 1241 (501241)
Zdjęcia 11 |
Profi Cook PC-WA 1241 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Profi Cook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Profi Cook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Profi Cook PC-WA 1241
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ProfiCook PC-WA 1241 4 Gauffrey 1200 W Noir Beztlenowy 501241 | 189 zł |
Gofrownica ProfiCook PC-WA 1241 | 159 zł |
Gofrownica ProfiCook PC-WA 1241 | 230 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →