Toster De'Longhi Icona Capitals CTOC 2103.Y
Zdjęcia 6 |
De'Longhi Icona Capitals CTOC 2103.Y |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De'Longhi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De'Longhi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup De'Longhi Icona Capitals CTOC 2103.Y
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Toster DeLonghi CTOC 2103Y DEL8004399762732 | 450 zł |
DE LONGHI Toster DE LONGHI CTOC 2103.Y Icona Capitals Żółty | 399 zł |
Toster DELONGHI CTOC2103.Y Żółty | 300 zł |
Toster DELONGHI Icona Capitals CTOC 2103.Y | 433 zł |
Modyfikacje De'Longhi Icona Capitals CTOC 2103.Y
Ceny na De'Longhi Icona Capitals CTOC 2103.Y |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Icona Capitals CTOC 2103.W | od 298 zł | 8 oferty | ||
De'Longhi Icona Capitals CTOC 2103.R | od 325 zł | 9 oferty | ||
De'Longhi Icona Capitals CTOC 2103.Y | od 300 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →