Czajnik elektryczny De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.AZ granatowy
Zdjęcia 6 |
De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.AZ |
|
Model ten należy do designerskiej serii sprzętu AGD popularnego włoskiego producenta De'Longhi. Efektowny wygląd, nietypowy kształt obudowy, kolorowa kolorystyka i niepowtarzalne wykończenie to główne atuty De'Longhi KBOV 2001, dzięki którym produkt może stać się zauważalnym elementem we wnętrzu kuchni. Warte uwagi jest to, że model jest prezentowany na rynku w kilku kolorach na raz, w tym beżowym, niebieskim i zielonym.
Jeśli chodzi o parametry techniczne, mamy przed sobą raczej klasyczny model nowoczesnego czajnika elektrycznego: element grzejny o mocy 2 kW jest schowana pod dnem czajnika, całkowita pojemność użytkowa to 1,7 litra, jest lampka kontrolna zasilania i wyjmowany filtr antywapienny. Producent wdrożył również trzystopniowy system bezpieczeństwa: automatyczne wyłączanie podczas gotowania, próby włączenia bez wody oraz podczas podnoszenia czajnika z podstawy. Warto zwrócić uwagę na fakt, że linia jest prezentowana na rynku również w modelach z różnymi wykończeniami samej obudowy, na co wskazują oznaczenia literowe w nazwie (wyjaśnienie znajduje się poniżej na stronie).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De'Longhi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De'Longhi.
Kup De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.AZ granatowy
Wszystkie ceny 6 →DeLonghi Czajnik elektryczny Icona Vintage KBOV2001AZ 17 l ze wskaźnikiem | 292 zł |
DeLonghi Czajnik elektryczny Icona Vintage KBOV 2001 - B??kitne niebo - 20 | 315 zł |
De'Longhi Czajnik Icona Vintage KBOV2001.AZ 0210110030 | 289 zł |
Czajnik DeLonghi KBOV 2001.AZ Niebieski | 292 zł |
Czajnik elektryczny DELONGHI KBOV 2001.AZ | 294 zł |
DeLonghi KBOV 2001.AZ | 384 zł |
Wiele osób kojarzy markę DeLonghi z ekspresami i ekspresami do kawy. Ale w ofercie marki znajdują się również inne popularne sprzęty AGD z ciekawymi rozwiązaniami projektowymi.
Wyrafinowany element wnętrza
Czajnik elektryczny o numerze artykułu KBOV 2001 reprezentuje oryginalną serię produktów Icona Vintage. Produkt wykonany w stylu vintage i dostępny w pięciu wariantach kolorystycznych. Oprócz kształtu typowego dla zestawów do herbaty, charakterystycznymi detalami stylistycznymi są chromowane powierzchnie z wdzięcznymi, teksturowanymi detalami. Nawiasem mówiąc, inne małe urządzenia gospodarstwa domowego producenta mają podobną konstrukcję, na przykład toster De'Longhi CTOV 2003.
Niezawodny asystent w kuchni
De'Longhi KBOV 2001 otrzymał stalową kolbę o pojemności 1,7 litra i minimum plastikowych części w środku (są tylko uszczelki izolacyjne wykonane z tego materiału), co odróżnia model od wielu metalowych odpowiedników z plastikowymi wieczkami, wylewkami i innymi wkładkami. Plastik jest głównie wyjmowany: rączka, pokrywa na pokrywie i przycisk zasilania są z niego wykonane, aby chronić przed poparzeniem.
System ochrony zakłada automatyczne wyłączanie podczas gotowania i blokowanie włączania bez wody.
Łatwy w obsłudze i utrzymaniu
Pod uchwytem czajnika znajduje się wskaźnik poziomu wody. Na wewnętrznej ściance znajduje się dodatkowa skala, która ułatwi kontrolę podczas nalewania płynu. Napełnione do znaku max urządzenie gotuje się w mniej niż 6 minut, co zapewnia umiarkowanie głośny element grzejny o mocy 2000 W.
Pokrywka De'Longhi KBOV 2001 jest całkowicie zdejmowana, aby pomóc w oczyszczeniu kolby z zanieczyszczeń. Według użytkowników jest nawet zbyt ciasno przymocowany do obudowy, aby przypadkowo nie wypaść przy przechyleniu urządzenia. Dlatego proces zdejmowania osłony jest nieco trudny.
Generalnie model włoskiej marki wyróżnia się spośród wielu rozwiązań tego samego typu na rynku, co może przekupić koneserów piękna. Ale pod względem niezawodności i praktyczności czajnik spełnia również współczesne potrzeby.
Modyfikacje De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.AZ
Ceny na De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.AZ |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.BG beżowy | od 279 zł | 6 oferty | ||
De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.BK czarny | od 299 zł | 9 oferty | ||
De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.AZ granatowy | od 289 zł | 7 oferty | ||
De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.GR oliwkowy | od 299 zł | 4 oferty |