Czajnik elektryczny De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.GR oliwkowy
Zdjęcia 6 |
De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.GR |
|
Czajnik wykonany jest w stylu retro i posiada stożkowy kształt korpusu, który dzięki przesunięciu środka ciężkości w dół zapewnia lepszą stabilność urządzenia podczas pracy. Głównym kolorem urządzenia jest oliwkowa zieleń, harmonijnie połączona z brązowymi i chromowanymi elementami. Korpus wykonany jest z wytrzymałej stali, co dodaje czajnikowi atrakcyjności, ale ma wysoką przewodność cieplną, dlatego podczas eksploatacji modelu należy uważać, aby przypadkowo się nie poparzyć.
Element grzejny jest schowana pod płaskim dnem, co pozwala na podgrzanie niewielkiej ilości wody. Czajnik elektryczny De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.GR ma pojemność 1,7 litra i jest odpowiedni dla 3-4 osobowej rodziny. Styk bazy znajduje się pośrodku, co pozwala na szybką i wygodną instalację urządzenia. Filtr i pokrywa są zdejmowane w celu łatwego czyszczenia. Z tyłu obudowy znajduje się szklana łuska, za pomocą której można dokładnie nalać wymaganą ilość wody. Czajnik elektryczny ma moc 2 kW, dzięki czemu szybko podgrzewa zawartość bez nadmiernego obciążania okablowania.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De'Longhi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De'Longhi.
Kup De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.GR oliwkowy
Czajnik De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.GR | 329 zł |
Czajnik elektryczny DeLonghi KBOV2001 Zielony | 299 zł |
DeLonghi Icona Vintage KBOV 2001.GR 1,7l 2000W | 329 zł |
Czajnik De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.GR | 329 zł |
Modyfikacje De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.GR
Ceny na De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.GR |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.BG beżowy | od 299 zł | 8 oferty | ||
De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.BK czarny | od 279 zł | 10 oferty | ||
De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.AZ granatowy | od 289 zł | 7 oferty | ||
De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.GR oliwkowy | od 299 zł | 5 oferty |