Czajnik elektryczny Ariete Moderna 2854/02 czarny
Zdjęcia 11 |
Ariete Moderna 2854/02 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ariete 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ariete.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ariete Moderna 2854/02 czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ariete 2854 Nowoczesny czajnik elektryczny 2000 W Pojemność 17 l Cordless | 329 zł |
Czajnik ARIETE 2854/02 Czarny | 289 zł |
Czajnik ARIETE 2854/02 Czarny 2854-02 | 299 zł |
Ariete 2854/02 Moderna 1,7l 2000W | 289 zł |
Czajnik elektryczny ARIETE Moderna 2854/02 | 288 zł |
Ariete 2854/02 Moderna 1,7l 2000W | 299 zł |
Modyfikacje Ariete Moderna 2854/02
Ceny na Ariete Moderna 2854/02 |
---|---|---|---|---|
Ariete Moderna 2854/01 biały | od 299 zł | 11 oferty | ||
Ariete Moderna 2854/02 czarny | od 288 zł | 8 oferty | ||
Ariete Moderna 2854/00 czerwony | od 289 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →