Тостер Ariete Moderna 0149/00 (00C014900AR0)
Фото 7 |
Ariete Moderna 0149/00 |
|
Модель 0149/10 не комплектується решіткою для приготування сендвічів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ariete 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ariete.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ariete Moderna 0149/00
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ariete 149 Moderna Toster Tworzywo Sztuczne 800 W Czerwony/Srebrny 00C0149 | 275 zł |
ARIETE Toster ARIETE 149/00 Moderna Czerwono-srebrny | 239 zł |
Ariete Toster Moderna 0149 | 295 zł |
Toster ARIETE Moderna 149/00 | 250 zł |
Toster ARIETE Moderna 149/00 | 269 zł |
ще 8 пропозицій
Модификації Ariete Moderna 0149/00
Ціни на Ariete Moderna 0149/00 |
---|---|---|---|---|
Ariete Moderna 0149/01 | від 239 zł | 12 пропозицій | ||
Ariete Moderna 0149/00 | від 81 zł | 14 пропозицій | ||
Ariete Moderna 0149/02 | від 248 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →