Тостер Ariete Breakfast 1971/00
Фото 12 |
Ariete Breakfast 1971/00 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ariete 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ariete.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ariete Breakfast 1971/00
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Klawiatura 750w c/pantiad szpieg acc b 1971 | 88 zł |
Opiekacz Ariete 1971/00 Czarny | 85 zł |
Opiekacz Ariete 1971/00 | 85 zł |
Opiekacz Ariete 1971/00 750 W Dwie Karbowane Płyty | 85 zł |
Opiekacz Ariete 1971/01 Biały | 85 zł |
Додаткові функції і можливості тостера / бутербродниці Ariete Breakfast 1971/00:
- Розмір форми: 230х130 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →