Тостер Ariete Moderna 0149/02
Фото 11 |
Ariete Moderna 0149/02 |
|
Модель 0149/10 не комплектується решіткою для приготування сендвічів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ariete 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ariete.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ariete Moderna 0149/02
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ariete Moderna 2-slice toster czarny 0149B | 288 zł |
Toster ARIETE Moderna 149/02 Czarny | 248 zł |
Toster ARIETE Moderna 149/02 | 248 zł |
Toster Ariete 149/02 Moderna | 269 zł |
Ariete Moderna 149/02 | 248 zł |
ще 7 пропозицій
Модификації Ariete Moderna 0149/02
Ціни на Ariete Moderna 0149/02 |
---|---|---|---|---|
Ariete Moderna 0149/01 | від 239 zł | 12 пропозицій | ||
Ariete Moderna 0149/00 | від 81 zł | 14 пропозицій | ||
Ariete Moderna 0149/02 | від 248 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →