Czajnik elektryczny De'Longhi Distinta KBI 2001.S szary
Zdjęcia 21 |
De'Longhi Distinta KBI 2001.S |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De'Longhi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De'Longhi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup De'Longhi Distinta KBI 2001.S szary
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DE LONGHI Czajnik DE LONGHI KBI 2001.S Distinta Stalowo-szary | 349 zł |
Czajnik DELONGHI KBI2001.S Distinta | 300 zł |
Czajnik DELONGHI KBI2001.S Distinta | 300 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości czajnika elektrycznego De'Longhi Distinta KBI 2001.S:
- Obrót o 360 ° na stojaku
PolecamyPorównaj w tabeli →