Czajnik elektryczny De'Longhi Icona Capitals KBOC 2001.R czerwony
Zdjęcia 8 |
De'Longhi Icona Capitals KBOC 2001.R |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De'Longhi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De'Longhi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup De'Longhi Icona Capitals KBOC 2001.R czerwony
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
De'Longhi Czajnik Icona Capitals KBOC2001.R 0210110120 | 329 zł |
Czajnik elektryczny De'Longhi Icona Capitals KBOC 2001.R | 299 zł |
Czajnik DELONGHI KBOC 2001.R Icona Capital | 329 zł |
Czajnik DELONGHI KBOC 2001.R Icona Capital KBOC2001R | 329 zł |
pokaż 3 oferty
Zaawansowane funkcje i możliwości czajnika elektrycznego De'Longhi Icona Capitals KBOC 2001.R:
- Wyjmowany filtr wapienny
Modyfikacje De'Longhi Icona Capitals KBOC 2001.R
Ceny na De'Longhi Icona Capitals KBOC 2001.R |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Icona Capitals KBOC 2001.W biały | od 290 zł | 5 oferty | ||
De'Longhi Icona Capitals KBOC 2001.R czerwony | od 299 zł | 9 oferty | ||
De'Longhi Icona Capitals KBOC 2001.Y żółty | od 325 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →