Czajnik elektryczny De'Longhi Icona Capitals KBOC 2001.Y żółty
Zdjęcia 8 |
De'Longhi Icona Capitals KBOC 2001.Y |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De'Longhi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De'Longhi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup De'Longhi Icona Capitals KBOC 2001.Y żółty
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DeLonghi Czajnik elektryczny Kettle Yellow - Zólty - 2000 W | 394 zł |
De'Longhi Czajnik Icona Capitals KBOC2001.Y 0210110118 | 329 zł |
Czajnik elektryczny De'Longhi Icona Capitals KBOC 2001.Y | 325 zł |
Czajnik DELONGHI KBOC 2001.Y Icona Capital | 340 zł |
Czajnik DELONGHI KBOC 2001.Y Icona Capital | 340 zł |
pokaż 5 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości czajnika elektrycznego De'Longhi Icona Capitals KBOC 2001.Y:
- Wyjmowany filtr wapienny
Modyfikacje De'Longhi Icona Capitals KBOC 2001.Y
Ceny na De'Longhi Icona Capitals KBOC 2001.Y |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Icona Capitals KBOC 2001.W biały | od 290 zł | 5 oferty | ||
De'Longhi Icona Capitals KBOC 2001.R czerwony | od 299 zł | 9 oferty | ||
De'Longhi Icona Capitals KBOC 2001.Y żółty | od 325 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →