Ekspres do kawy De'Longhi Icona ECO 311.W biały
Zdjęcia 6 |
De'Longhi Icona ECO 311.W biały |
|
Stylowy kolbowy ręczny ekspres do kawy do parzenia jednego z najpopularniejszych rodzajów kawy - aromatycznego espresso. Model ten jest zamiennikiem udanego i masowo produkowanego ekspresu ECO 310 Icona. Jest między nimi kilka istotnych różnic konstrukcyjnych - zgodnie z europejskimi dyrektywami, dotyczącymi efektywności energetycznej, po 9 minutach bezczynności pojawiła się funkcja automatycznego wyłączania, a w konstrukcji kolby zaszły pewne zmiany.
Ulepszono crema-filtr, pozwalający uzyskać charakterystyczną aromatyczną pianę, a także zredukowano plastikowe elementy, stykające się z gorącym napojem. Ponadto, ekspres do kawy De'Longhi Icona ECO 311.W posiada zaktualizowaną konstrukcję zewnętrzną, dzięki czemu może być dobrym dodatkiem do każdego nowoczesnego wnętrza kuchni. Standardowy zbiornik na wodę ma imponującą pojemność 1,4 litra.
Jest możliwość jednoczesnego przygotowania dwóch porcji espresso, co może być przydatne przy obsłudze gości. Ekspres może działać zarówno z kawą mieloną, jak i z kawą w saszetkach. Wyposażony w ręczny spieniacz do mleka z dyszą pannarello do szybkiego przygotowania cappuccino. Przewidziana jest funkcja podgrzewania filiżanek / dzbanka do kawy. Ekspres pracuje pod wysokim ciśnieniem pary wodnej (do 15 atm), co gwarantuje wysoką jakość ekstrakcji oraz dobre smakowo-aromatyczne właściwości gotowego napoju.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De'Longhi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De'Longhi.
Kup De'Longhi Icona ECO 311.W biały
DeLonghi Icona ECO 311W - ekspres do kawy z cappuccinatore - 15 bar ECO311 | 619 zł |
Ciśnieniowy kolbowy De'Longhi ECO 311.W AGDM-EKS-DEI-109 | 619 zł |
Ekspres ciśnieniowy DeLonghi Icona Vintage ECO 311.W | 619 zł |
Ekspres ciśnieniowy kolbowy DELONGHI Icona ECO 311.W | 619 zł |
- Automatyczne wyłączanie po 9 minutach bezczynności
- Wyjmowana taca ociekowa
- Regulacja pary
Modyfikacje De'Longhi Icona ECO 311.W
Ceny na De'Longhi Icona ECO 311.W |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Icona ECO 311.W biały | od 619 zł | 5 oferty | ||
De'Longhi Icona ECO 311.BK czarny | od 720 zł | 1 oferta | ||
De'Longhi Icona ECO 311.R czerwony | od 1 118 zł | 1 oferta |