Кавоварка De'Longhi Icona Vintage ECOV 311.GR оливковий
Фото 5 |
De'Longhi Icona Vintage ECOV 311.GR оливковий |
|
Елегантна ручна ріжкова кавоварка з вінтажним дизайном. Призначена для приготування одного з найпопулярніших видів кави — еспресо. Позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії з лінійки Icona Vintage 2018-го року, моделі якої забезпечують приготування кави по автентичному італійського рецептом. Здатна працювати з меленим або пресованим кава в чалдах. Орієнтована на домашнє використання.
Кавоварка De'longhi Icona Vintage ECOV 311.GR обладнана продуктивної помпою, що витримує тиск 15 бар, і сталевим бойлером потужністю 1100 Вт. Такі характеристики дають змогу оперативно, менш ніж за одну хвилину, приготувати чашку гарячого ароматного еспресо або лунго об'ємом до 90 мл Підігрів наступної порції води займе близько 25 с, так що вбудованого контейнера для води об'ємом 1400 мл достатньо для швидкого приготування кави для середніх розмірів компанії.
Ручний капучинатор з насадкою панарело дозволяє швидко збивати молоко в пінку для приготування капучино або лате. Він же використовується для подачі гарячої води для приготування чаю. У верхній частині корпусу знаходиться майданчик для пасивного підігріву чашок. Машина має компактні габаритні розміри і працює з чашками висотою до 8 см (до 12 см при знятому піддоні для збору крапель). Комплектується професійним холдером з трьома крему-фільтрами (для чалд, на одну або на дві чашки еспресо).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Купити De'Longhi Icona Vintage ECOV 311.GR оливковий
DeLonghi Icona Vintage ECOV 311GR ekspres do espresso w stylu retro z ręcz | 753 zł |
De'Longhi Ekspres kolbowy Icona Vintage ECOV311.GR 0132106086 | 669 zł |
Ekspres ciśnieniowy DELONGHI ECOV 311.GR, 1.4 l, 1100 W | 869 zł |
Delonghi Icona Vintage Espresso Coffee Maker Zielony One Size / EU Plug EC | 838 zł |
- Автоматичне відключення після 9 хвилин простою
Модификації De'Longhi Icona Vintage ECOV 311.GR
Ціни на De'Longhi Icona Vintage ECOV 311.GR |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Icona Vintage ECOV 311.BG бежевий | від 599 zł | 7 пропозицій | ||
De'Longhi Icona Vintage ECOV 311.GR оливковий | від 669 zł | 4 пропозиції | ||
De'Longhi Icona Vintage ECOV 311.BK чорний | від 599 zł | 3 пропозиції |