Toster Braun IDCollection HT 5010
Zdjęcia 6 |
Braun IDCollection HT 5010 |
|
Osłona przeciwkurzowa na gniazda
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Braun IDCollection HT 5010
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Braun HT 5010 WH Identity Collection | 410 zł |
Braun Toster IDCollection HT 5010 | 304 zł |
Braun Ht 5010 Wh 1000w Toaster Biały One Size / EU Plug 0X23010020 | 321 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →