Ceny na De'Longhi Brillante CTJ 2103.W
Zdjęcia 7 | od 274 do 306 zł Rodzaj: toster; Moc (W): 900; Liczba przegródek tostera: 2; Liczba produktów: 2; Stopnie smażenia: 5; Sterowanie: mechaniczne; Funkcje i możliwości: podgrzewanie; rozmrażanie; funkcja wysokiego podnoszenia; ochrona przed przegrzaniem; Tacka na okruchy; Materiał obudowy: tworzywo sztuczne |
biały czarny |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Delonghi CTJ 2103W Toster Billante CTJ 2103.W | 306 zł |
DE LONGHI Toster DE LONGHI CTJ 2103 W Brillante Biały | 279 zł |
Toster DELONGHI Brillante CTJ 2103.W | 293 zł |
Toster De'Longhi Brillante CTJ2103.W Biały | 274 zł |
Toster DE LONGHI Brillante CTJ2103.W I tel. (22) 266 82 20 I Raty 0 ! | 298 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!