Toster Tefal Digital TT640810
Zdjęcia 5 |
Tefal Digital TT640810 |
|
Cyfrowy wyświetlacz odliczania
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Digital TT640810
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tefal Tt640810 Toster Czarny 31 x 182 x 196 cm 14 kg | 226 zł |
Toster TEFAL DISPLAY TOASTER TT6408 | 229 zł |
Toster TEFAL Display TT6408 | 226 zł |
Toster TEFAL Display TT6408 TT640810 | 229 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →