Тостер Smeg TSF02RDEU
Фото 4 |
Smeg TSF02RDEU |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Smeg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Smeg.
Купити Smeg TSF02RDEU
Усі ціни 10 →Smeg TSF02RDEU toster 4 kromki czerwony | 831 zł |
Toster SMEG 50's Style TSF02RDEU | 782 zł |
Smeg TSF02RDEU | 781 zł |
Toster na 4 kromki Smeg Czerwony (TSF02RDEU) --- OFICJALNY SKLEP Smeg | 969 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Toster SMEG TSF02RDEU czerwony (4 kromki) | linia 50&a | 872 zł |
В стилі 50-х
Італійський виробник побутової техніки Smeg занурює нас в атмосферу 50-х, яка славиться своєю красою, витонченістю та елегантністю. Корпус тостера досить «пузатий», але на ньому немає нічого зайвого: спереду і ззаду тільки літери, що утворюють напис Smeg, а всі перемикачі і кнопки управління розташовані збоку. Незважаючи на такий мінімалізм, виглядає пристрій здорово, але і коштує при цьому недешево. Зате компанія порадувала великим вибором кольорів на будь-який смак: доступні бежева, біла, жовта, червона, рожева, чорний, чорна, забарвлення під хром і з малюнками. Причому всі вони по-своєму цікаві, так що очі точно розбіжаться від такої різноманітності.
Корпус виготовлений з нержавіючої сталі, сам прилад досить габаритний і важкий, зате міцно стоїть на гумових ніжках. А щоб на столі після готування не залишався сміття — передбачений знімних піддон для крихт.
Функції і ступеня обсмажування
Хоч тостер і має два слоти для хліба, вони досить довгі, тому легко вміщують відразу 4 шматочка. Правда, скибочки повинні бути не занадто довгими — краще вибирати не батон, а спеціальний тостовий хліб. Отвори ще й досить широкі (36 мм) для крупно нарізаних скибочок. Але, на відміну від моделей з чотирма різними слотами, тут немає автономних налаштувань для кожного, тому всі чотири тосту будуть смажитися однаково. У лінійці Smeg в стилі 50-х також доступний тостер Smeg TSF03 з чотирма окремими відсіками і стандартний Smeg TSF01 з двома відділеннями для двох тостів.
Пристрій має високу потужність — 1500 Вт, швидко нагрівається і за лічені хвилини справляється зі своїм завданням. Шматочки автоматично центруються всередині, в результаті чого виходить рівномірне обсмажування з усіх боків. На вибір є 6 ступенів підсмажування, а також додаткові функції підігріву вже готових тостів і розморожування. Крім цього, є кнопка «Багель» (або «Бейгл»), яка отримала свою назву від знаменитих єврейських бубликів. Простіше кажучи, це функція одностороннього обсмажування, яка як раз підійде для здобних бубликів або булочок для бургерів. При включенні кнопки управління підсвічуються.
До речі, при бажанні ви зможете обладнати квартиру чи будинок та іншими приладами Smeg в ретро-дизайн: доступні холодильники, пральні машини, посудомийні машини, кавоварки та кавомашини, кавомолки, планетарні міксери, соковитискачі, міксери і блендери, а також електрочайники.
Модификації Smeg TSF02RDEU
Ціни на Smeg TSF02RDEU |
---|---|---|---|---|
Smeg TSF02CREU | від 761 zł | 15 пропозицій | ||
Smeg TSF02WHEU | від 780 zł | 10 пропозицій | ||
Smeg TSF02PKEU | від 781 zł | 9 пропозицій | ||
Smeg TSF02PGEU | від 697 zł | 20 пропозицій | ||
Smeg TSF02PBEU | від 719 zł | 18 пропозицій | ||
Smeg TSF02SSEU | від 750 zł | 13 пропозицій | ||
Smeg TSF02RDEU | від 781 zł | 11 пропозицій | ||
Smeg TSF02BLEU | від 782 zł | 7 пропозицій |