Тостер Philips Daily Collection HD 2590/90
Фото 7 |
Philips Daily Collection HD 2590/90 білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips Daily Collection HD 2590/90
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Philips HD2590/90 Kratka na chleb kolor czarny 1 szczelina bardzo długi pr | 189 zł |
Philips Toster Daily Collection | 174 zł |
Philips Hd 2590/90 Daily Toaster Czarny One Size / EU Plug HD2590/90 | 145 zł |
Додаткові функції і можливості тостера / бутербродниці Philips Daily Collection HD 2590/90:
- Довжина мережевого шнура – 85 см
Модификації Philips Daily Collection HD 2590/90
Ціни на Philips Daily Collection HD 2590/90 |
---|---|---|---|---|
Philips Daily Collection HD 2590/00 | від 150 zł | 8 пропозицій | ||
Philips Daily Collection HD 2590/90 | від 145 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →