Тостер Russell Hobbs Groove 26390-56 (26390-56)
Фото 7 |
Russell Hobbs Groove 26390-56 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Russell Hobbs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Russell Hobbs.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Russell Hobbs Groove 26390-56
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Russell Hobbs Toster Groove 26390-56 - black | 180 zł |
Toster RUSSELL HOBBS 26390-56 Groove Czarny | 170 zł |
Russell Hobbs Groove Negro 26390-56 Double Slot Toaster Posrebrzany 250340 | 314 zł |
Модификації Russell Hobbs Groove 26390-56
Ціни на Russell Hobbs Groove 26390-56 |
---|---|---|---|---|
Russell Hobbs Groove 26391-56 | від 176 zł | 4 пропозиції | ||
Russell Hobbs Groove 26392-56 | від 159 zł | 2 пропозиції | ||
Russell Hobbs Groove 26390-56 | від 170 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →