Тостер Russell Hobbs Groove 26391-56 (26391-56)
Фото 8 |
Russell Hobbs Groove 26391-56 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Russell Hobbs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Russell Hobbs.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Russell Hobbs Groove 26391-56
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Russell Hobbs Groove 26391-56 Ruszt do bułek Rozmrażanie 850W | 229 zł |
Toster Russell Hobbs 26391-56 | 180 zł |
Russell Hobbs Groove 26391-56 | 229 zł |
Модификації Russell Hobbs Groove 26391-56
Ціни на Russell Hobbs Groove 26391-56 |
---|---|---|---|---|
Russell Hobbs Groove 26391-56 | від 180 zł | 3 пропозиції | ||
Russell Hobbs Groove 26392-56 | від 159 zł | 4 пропозиції | ||
Russell Hobbs Groove 26390-56 | від 170 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →