Toster Russell Hobbs Groove 26391-56 (26391-56)
Zdjęcia 8 |
Russell Hobbs Groove 26391-56 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Russell Hobbs 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Russell Hobbs.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Russell Hobbs Groove 26391-56
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Russell Hobbs Groove 26391-56 Ruszt do bułek Rozmrażanie 850W | 229 zł |
Toster Russell Hobbs 26391-56 | 180 zł |
Russell Hobbs Groove 26391-56 | 229 zł |
Modyfikacje Russell Hobbs Groove 26391-56
Ceny na Russell Hobbs Groove 26391-56 |
---|---|---|---|---|
Russell Hobbs Groove 26391-56 | od 180 zł | 3 oferty | ||
Russell Hobbs Groove 26390-56 | od 170 zł | 2 oferty | ||
Russell Hobbs Groove 26392-56 | od 159 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →