Ekspres do kawy Philips Series 1200 EP1200/00 czarny
Zdjęcia 6 |
Philips Series 1200 EP1200/00 czarny |
|
Oznaczenia (klasyfikacja) nazw ekspresów do kawy Philips & SaecoSzczegółowy przegląd oznaczeń jednego z najpopularniejszych producentów ekspresów do kawy na świecie
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips Series 1200 EP1200/00 czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips Automatyczny ekspres do espresso EP1200/00 EP120000 | 1 617 zł |
Philips EP1200 | 1 245 zł |
PHILIPS 1200 EP1200/00 czarny | 1 212 zł |
Ekspres ciśnieniowy Philips EP1200/00 | 1 246 zł |
Ekspres ciśnieniowy PHILIPS Series 1200 EP1200/00 | 1 278 zł |
Philips Espresso Coffee maker EP1200/00 Pump pressure 15 bar, Automatic, 1 | 1 505 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →