Ekspres do kawy Philips Series 1200 EP1223/00 biały
Zdjęcia 4 |
Philips Series 1200 EP1223/00 biały |
|
Stylowy i elegancki automatyczny ekspres do kawy z wbudowanym młynkiem do espresso i napojów na bazie espresso. Przeznaczony do pracy z kawą ziarnistą i mieloną. Producent pozycjonuje jako niedrogi produkt w średniej cenie, skoncentrowany na obsłudze użytkowników domowych lub małych biur. Obsługuje markową technologię Aroma Extract, automatyzuje proces parzenia, zapewniając intensywny aromat kawy i zrównoważony smak.
Intuicyjny, cyfrowy system sterowania z kolorowym ekranem dotykowym SensorTouch TFT umożliwia dostosowanie mocy i wielkości porcji za pomocą menu My Coffee Choice. Młynek zintegrowany z ekspresem do kawy Philips EP 1223 jest wyposażony w wytrzymałe ceramiczne żarna (do 20 000 filiżanek). Aby dostosować smak napoju, zapewniono stopień zmielenia (12 wariantów mielenia). Z zapasem wody (1,8 l) i pełnym pojemnikiem na ziarna (275 g kawy) można przygotować około 30-35 standardowych napojów espresso (bez korzystania z funkcji samooczyszczania). Dostępna jest ręczna maszyna do cappuccino z nasadką panarello, która pozwala szybko ubić mleko w delikatną mleczną piankę, niezbędną do przygotowania cappuccino lub latte. Jest też dopływ wody podgrzanej do 90°C, którą można wykorzystać do zaparzania herbaty.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Kup Philips Series 1200 EP1223/00 biały
Wszystkie ceny 7 →Philips 1200 series EP1223/00 ekspres do kawy w pełni automatyczny ekspres | 1 979 zł |
Philips EP1223/00 Series 1200 | 1 486 zł |
Ekspres ciśnieniowy Philips Series 1200 EP1223/00 | 1 499 zł |
Philips Series 1200 Automatyczny ekspres do kawy EP1223/00 EP1223/00 | 1 679 zł |
Ciśnieniowy automatyczny Philips 1200 series EP1223/00 biało-czarny AGDM-E | 1 349 zł |
Ekspres ciśnieniowy Philips EP1223/00 | 1 377 zł |
Ekspres ciśnieniowy PHILIPS Series 1200 EP1223/00 | 1 349 zł |
Modyfikacje Philips Series 1200 EP1223/00
Ceny na Philips Series 1200 EP1223/00 |
---|---|---|---|---|
Philips Series 1200 EP1223/00 biały | od 1 349 zł | 8 oferty | ||
Philips Series 1200 EP1220/00 grafit | od 1 199 zł | 6 oferty | ||
Philips Series 1200 EP1224/00 szary | od 1 347 zł | 12 oferty |