Ekspres do kawy Gaggia Brera RI 9305/01 stal nierdzewna
Zdjęcia 5 |
Gaggia Brera RI 9305/01 stal nierdzewna |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gaggia 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gaggia.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gaggia Brera RI 9305/01 stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gaggia W pełni automatyczny ekspres do kawy Brera dysza parowa czarny RI93 | 1 374 zł |
Gaggia Brera RI9833 - automatic coffee machine with cappuccinatore - 15 ba | 1 843 zł |
Ekspres ciśnieniowy Gaggia Brera | 1 374 zł |
Ekspres ciśnieniowy Gaggia Brera | 1 845 zł |
Modyfikacja modelu:
- Model RI 9305/01 — obudowa ze stali nierdzewnej
- Model RI 9305/11 — obudowa z tworzywa z panelem przednim ze stali nierdzewnej
PolecamyPorównaj w tabeli →