Ekspres do kawy Philips Series 3300 EP3343/50 biały
Zdjęcia 4 |
Philips Series 3300 EP3343/50 biały |
|
Nowością w linii Philips Series 3300 na rok 2023 jest średniobudżetowy ekspres do kawy z autorskim automatycznym spieniaczem do mleka LatteGo, dotykowym sterowaniem i 6 programami. Model wykonany jest w białej obudowie, jednak posiada wiele czarnych elementów (panel przedni, podstawka na kubek), dzięki czemu wpasuje się w niemal każde nowoczesne wnętrze. Za pomocą niemal jednego kliknięcia urządzenie może zaparzyć espresso, lungo lub kawę zimną (z dodatkiem lodu), a także dwa napoje kawowo-mleczne (cappuccino i latte macchiato) lub podać porcję wrzącej wody.
Ekspres do kawy Philips Series 3300 EP3343/50 posiada menu My Coffee Choice, w którym możesz intuicyjnie wybrać podwójną porcję dowolnego przepisu i łatwo dostosować objętość, temperaturę, a nawet wysokość spienionego mleka. Choć spieniacz do mleka nie „wie, jak” zrobić dwa cappuccino czy latte na raz, jest niezwykle łatwy w utrzymaniu czystości, gdyż składa się z dwóch części (można je myć w zmywarce).
Jako surowiec można wykorzystać już zmielone ziarna, jednak bardziej logiczne byłoby zastosowanie wbudowanego młynka do kawy z ceramicznymi kamieniami młyńskimi i 12 stopniami zmielenia. Mówi się, że jest cichszy od konkurentów, gdyż wspiera technologię SilentBrew, a niski poziom hałasu częściowo potwierdza certyfikat Quiet Mark. Wśród innych cech modelu warto podkreślić obecność kompletnego filtra wody o pojemności aż 5000 filiżanek, 15-konnej pompy i wyjmowanej grupy zaparzającej.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Kup Philips Series 3300 EP3343/50 biały
Wszystkie ceny 8 →Philips EP3343/50 ekspres do kawy Superautomatyczny S0455030 | 2 737 zł |
PHILIPS Ekspres ciśnieniowy PHILIPS EP3343/50 Latte Go Series 3300 biało-c | 2 399 zł |
Ekspres PHILIPS LatteGo EP3343/50 (Silent Brew) Kawa mrożona | 2 399 zł |
Philips LatteGo EP3343/90 Kawa mrożona | 2 399 zł |