Ekspres do kawy Philips Series 4300 EP4346/70 grafit
Zdjęcia 4 |
Philips Series 4300 EP4346/70 grafit |
|
Szybki i niezawodny wielofunkcyjny automatyczny ekspres do kawy do przygotowywania espresso i szerokiej gamy napojów espresso. Wyposażony w wysokiej jakości młynek do kawy z ceramicznymi żarnami i długą żywotnością (do 20 000 filiżanek). Może pracować zarówno z kawą ziarnistą jak i mieloną. Jest pozycjonowany jako produkt ze średniej półki cenowej przeznaczony dla użytkowników, którzy oprócz espresso często przygotowują napoje kawowe i mleczne.
Różni się od modeli niedrogich obecnością automatycznego ekspresu do cappuccino LatteGo, który potrafi szybko wytworzyć zdyspergowaną mleczną piankę, a następnie podać ją bezpośrednio do filiżanki. Ekspres do kawy Philips EP 4346 otrzymał elektroniczny system sterowania, który wspomaga przygotowanie espresso, lungo, ristretto, americano, śmietanki do kawy, cappuccino, latte i latte macchiato.
Możliwe jest również dostarczenie pianki mlecznej i gorącej wody do zaparzania herbaty. Możesz regulować stopień zmielenia ziaren (12 stopni), moc napoju (5 opcji), jego temperaturę (3 opcje) oraz objętość od 25 do 220 ml. Solidna i łatwa w utrzymaniu konstrukcja obejmuje wyjmowaną jednostkę zaparzającą, grzałkę natychmiastową o dużej mocy, regulowany dozownik i wysokiej jakości włoską pompę Ulka Saeco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Kup Philips Series 4300 EP4346/70 grafit
Wszystkie ceny 6 →PHILIPS 4300 LatteGo EP4346/70 czarny | 2 399 zł |
PHILIPS 4300 LatteGo EP4346/70 czarny | 2 399 zł |
Philips Philips 4300 Series Automatyczny ekspres do kawy EP4346/70 EP4346/ | 3 172 zł |
Ekspres ciśnieniowy Philips EP4346/70 | 2 999 zł |
Philips LatteGo EP4346/71 | 2 999 zł |
Philips LatteGo EP4346/71 | 2 999 zł |
Modyfikacje Philips Series 4300 EP4346/70
Ceny na Philips Series 4300 EP4346/70 |
---|---|---|---|---|
Philips Series 4300 EP4343/50 biały | od 2 199 zł | 3 oferty | ||
Philips Series 4300 EP4341/50 czarny | od 2 339 zł | 7 oferty | ||
Philips Series 4300 EP4346/70 grafit | od 2 399 zł | 6 oferty | ||
Philips Series 4300 EP4343/70 srebrny | od 2 299 zł | 4 oferty | ||
Philips Series 4300 EP4349/70 szary | od 2 299 zł | 4 oferty |