Ekspres do kawy Siemens EQ.500 integral TQ505R03 stal nierdzewna
Zdjęcia 7 |
Siemens EQ.500 integral TQ505R03 stal nierdzewna |
|
CoffeeSelect Display — dotykowe przyciski na przednim panelu do szybkiego przygotowania popularnych napojów.
SinglePortion — automatyczne samooczyszczanie ekspresu po każdym przygotowaniu.
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Siemens 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Siemens.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Siemens EQ.500 integral TQ505R03 stal nierdzewna
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Siemens Ekspres ciśnieniowy TQ507R03 HKSIEECTQ507R03 | 2 798 zł |
Ekspres SIEMENS EQ.500 TQ507R03 | 2 795 zł |
Siemens Ekspres ciśnieniowy TQ507R03 129985 | 3 292 zł |
Ekspres SIEMENS EQ.500 TQ507R03 | 2 795 zł |
Siemens Ekspres ciśnieniowy TQ507R03 129985 | 2 798 zł |
pokaż 3 oferty
Zaawansowane funkcje i możliwości ekspresu do kawy Siemens EQ.500 integral TQ505R03:
- System SensoFlow kontroluje temperaturę w celu prawidłowego parzenia kawy
- AromaDouble Shot - przygotowanie napoju o podwójnej mocy bez goryczy
Modyfikacje Siemens EQ.500 integral TQ505R03
Ceny na Siemens EQ.500 integral TQ505R03 |
---|---|---|---|---|
Siemens EQ.500 integral TQ505R02 biały | od 2 612 zł | 12 oferty | ||
Siemens EQ.500 integral TQ503R01 srebrny | od 2 271 zł | 10 oferty | ||
Siemens EQ.500 integral TQ505R03 stal nierdzewna | od 2 795 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →