Ekspres do kawy Siemens EQ.500 integral TQ505R02 biały (TQ505R02)
Zdjęcia 7 |
Siemens EQ.500 integral TQ505R02 biały |
|
Wielozadaniowy automatyczny ekspres do kawy klasy domowej do przygotowywania na jego bazie espresso oraz napojów kawowych i mlecznych. Należy do maszyn popularnej linii Siemens EQ.500 i jest pozycjonowany jako produkt średniej półki cenowej w 2020 roku. Przeznaczony do użytku w domowej kuchni lub małym biurze, może zaspokoić potrzeby szerokiego grona użytkowników. Wyposażony w cyfrowy system sterowania CoffeeSelect Display z wygodną powierzchnią dotykową, ekranem i elastycznymi ustawieniami (kolorowy ekran TFT znajduje się na górnej krawędzi obudowy).
Ekspres do kawy Siemens EQ.500 integral TQ505R02 może szybko przygotować espresso, americano, flat white, cappuccino, latte macchiato, spienione mleko, gorącą wodę i gorące mleko (proces spieniania mleka parą jest w pełni zautomatyzowany i nie wymaga interwencji użytkownika) . Dzięki systemowi sterowania możliwa jest regulacja objętości i mocy napoju, a także zmiana jego temperatury.
Dostępna jest również regulacja stopnia rozdrobnienia ziaren we wbudowanym młynku wyposażonym w ceramiczne powierzchnie robocze. Za podgrzewanie wody odpowiada mocny termoblok przepływowy (1500 W), a wyjmowany zaparzacz i niezawodna pompa (do 15 barów) stwarzają wszystkie warunki do całkowitego wydobycia aromatycznych olejków kawowych. Funkcja SinglePortion może wykonać automatyczne samooczyszczanie urządzenia.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Siemens 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Siemens.
Kup Siemens EQ.500 integral TQ505R02 biały
Wszystkie ceny 11 →Siemens EQ500 TQ507R02 ekspres do kawy w pełni automatyczny ekspres do kaw | 2 904 zł |
Siemens Ekspres ciśnieniowy TQ507R02 HKSIEECTQ507R02 | 2 927 zł |
Ekspres SIEMENS EQ.500 TQ507R02 | 2 904 zł |
Siemens Ekspres ciśnieniowy TQ507R02 129984 | 3 445 zł |
Ekspres SIEMENS EQ.500 TQ507R02 | 2 904 zł |
- System SensoFlow kontroluje temperaturę w celu prawidłowego parzenia kawy
- AromaDouble Shot - przygotowanie napoju o podwójnej mocy bez goryczy
Modyfikacje Siemens EQ.500 integral TQ505R02
Ceny na Siemens EQ.500 integral TQ505R02 |
---|---|---|---|---|
Siemens EQ.500 integral TQ505R02 biały | od 2 625 zł | 12 oferty | ||
Siemens EQ.500 integral TQ503R01 srebrny | od 2 271 zł | 13 oferty | ||
Siemens EQ.500 integral TQ505R03 stal nierdzewna | od 2 795 zł | 8 oferty |