Кавоварка Siemens EQ.500 integral TQ503R01 сріблястий
Фото 4 |
Siemens EQ.500 integral TQ503R01 сріблястий |
|
CoffeeSelect Display — сенсорні кнопки на передній панелі для швидкого приготування популярних напоїв.
SinglePortion — автоматична функція кавоварки після кожного приготування.
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Siemens 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Siemens.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Siemens EQ.500 integral TQ503R01 сріблястий
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SIEMENS Ekspres ciśnieniowy SIEMENS TQ503R01 EQ.500 Integral Aluminiowo-cz | 2 499 zł |
Siemens Ekspres ciśnieniowy TQ503R01 HKSIEECTQ503R01 | 2 271 zł |
Siemens Ekspres ciśnieniowy TQ503R01 129982 | 2 673 zł |
Siemens Ekspres ciśnieniowy TQ503R01 129982 | 2 271 zł |
Siemens EQ500 TQ503R01 | 2 290 zł |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості кавоварки Siemens EQ.500 integral TQ503R01:
- Система SensoFlow контролює температуру для правильного заварювання кави
- AromaDouble Shot — приготування напою подвійної міцності без присмаку гіркоти
Модификації Siemens EQ.500 integral TQ503R01
Ціни на Siemens EQ.500 integral TQ503R01 |
---|---|---|---|---|
Siemens EQ.500 integral TQ505R02 білий | від 2 612 zł | 9 пропозицій | ||
Siemens EQ.500 integral TQ505R03 нержавіюча сталь | від 2 798 zł | 6 пропозицій | ||
Siemens EQ.500 integral TQ503R01 сріблястий | від 2 271 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →