Ekspres do kawy Siemens EQ.500 integral TQ503R01 srebrny
Zdjęcia 4 |
Siemens EQ.500 integral TQ503R01 srebrny |
|
CoffeeSelect Display — dotykowe przyciski na przednim panelu do szybkiego przygotowania popularnych napojów.
SinglePortion — automatyczne samooczyszczanie ekspresu po każdym przygotowaniu.
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Siemens 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Siemens.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Siemens EQ.500 integral TQ503R01 srebrny
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SIEMENS Ekspres ciśnieniowy SIEMENS TQ503R01 EQ.500 Integral Aluminiowo-cz | 2 499 zł |
Siemens EQ500 TQ503R01 | 2 300 zł |
Siemens Ekspres ciśnieniowy SIEMENS TP 503R01 | 2 781 zł |
Ekspres ciśnieniowy SIEMENS TP 503R01 | 2 856 zł |
Ekspres ciśnieniowy Siemens EQ.500 TQ503R01 | 2 533 zł |
pokaż 4 oferty
Zaawansowane funkcje i możliwości ekspresu do kawy Siemens EQ.500 integral TQ503R01:
- System SensoFlow kontroluje temperaturę w celu prawidłowego parzenia kawy
- AromaDouble Shot - przygotowanie napoju o podwójnej mocy bez goryczy
Modyfikacje Siemens EQ.500 integral TQ503R01
Ceny na Siemens EQ.500 integral TQ503R01 |
---|---|---|---|---|
Siemens EQ.500 integral TQ505R02 biały | od 2 851 zł | 7 oferty | ||
Siemens EQ.500 integral TQ503R01 srebrny | od 2 300 zł | 9 oferty | ||
Siemens EQ.500 integral TQ505R03 stal nierdzewna | od 2 895 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →