Ekspres do kawy Melitta Caffeo CI E970-003 czarny
Melitta Caffeo CI E970-003 czarny |
|
Dwa zbiorniki dla różnych ziaren z ręcznym przełącznikiem
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Melitta 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Melitta.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Melitta Caffeo CI E970-003 czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Melitta Caffeo Ci Automatyczny Ekspres do Kawy ze Zbiornikiem na Mleko Cza | 2 899 zł |
Melitta CI Pure Black E970-003 | 2 899 zł |
Melitta Melitta CI Ekspres ciśnieniowy | 3 419 zł |
Melitta CI Czarny - Ekspres ciśnieniowy 6773246 | 2 999 zł |
Ekspres ciśnieniowy Melitta Caffeo CI E970-003 | 3 590 zł |
Melitta CI Pure Black E970-003 | 1 999 zł |
Ekspres do kawy Melitta Caffeo CI Pure Black E970-003 | 2 699 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości ekspresu do kawy Melitta Caffeo CI E970-003:
- Regulowana wysokość wylewki kawy
- Tryb oszczędzania energii
- Oświetlenie filiżanki
PolecamyPorównaj w tabeli →