Ekspres do kawy Siemens EQ.6 plus s100 TE651209RW szary (TE651209RW)
Zdjęcia 6 |
Siemens EQ.6 plus s100 TE651209RW szary grafit szary |
|
Wielofunkcyjny automatyczny ekspres do kawy do przygotowywania espresso i napojów na bazie espresso. Należy do modeli z rodziny Siemens EQ.6 z 2018 roku, jest pozycjonowany jako produkt średniej kategorii cenowej, nastawiony na użytkowanie domowe i biurowe. Różni się od tańszych modeli zastosowaniem cyfrowego systemu sterowania wyposażonego w powierzchnię dotykową z dużym kolorowym wyświetlaczem CoffeeSelect Display oraz imponującą liczbą ustawień użytkownika.
Wbudowane programy umożliwiają przygotowanie espresso, cremy, cappuccino i latte macchiato (proces spieniania mleka parą wykonuje ręczny cappuccinatore). System sterowania zapewnia możliwość sterowania głośnością (5 opcji), mocą napojów (5 opcji) oraz ich temperaturą (3 opcje). Najważniejszym elementem ekspresu do kawy Siemens EQ.6 plus s100 TE651209RW jest cichy młynek do kawy CeramDrive z ceramicznymi żarnami.
Wyróżnia się podwyższoną trwałością oraz zapewnia wielostopniową regulację dyspersji mielenia. Dzięki przepływowemu blokowi termicznemu o mocy 1500 W, wyjmowanemu zaparzaczowi i niezawodnej pompie (do 15 barów) ekspres gwarantuje wysoką jakość ekstrakcji i nienaganny smak gotowej kawy. Funkcja AromaDouble Shot umożliwia zaparzenie orzeźwiającego podwójnego espresso w jednej filiżance.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Siemens 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Siemens.
Kup Siemens EQ.6 plus s100 TE651209RW szary
Wszystkie ceny 11 →Siemens TE651209RW EQ6 plus s 100 Automatyczny Ekspres Do Kawy Plastik 150 | 2 398 zł |
SIEMENS Ekspres ciśnieniowy SIEMENS TE651209RW EQ.6 plus s100 Szaro-czarny | 2 499 zł |
Siemens EQ.6 plus s100 TE651209RW | 2 398 zł |
Ekspres SIEMENS EQ.6 Plus S100 TE651209RW | 2 498 zł |
Ekspres SIEMENS EQ.6 Plus S100 TE651209RW | 2 498 zł |
- W pełni automatyczny program odkamieniania i oczyszczania systemu
Modyfikacje Siemens EQ.6 plus s100 TE651209RW
Ceny na Siemens EQ.6 plus s100 TE651209RW |
---|---|---|---|---|
Siemens EQ.6 plus s100 TE651319RW grafit | od 2 499 zł | 13 oferty | ||
Siemens EQ.6 plus s100 TE651209RW szary | od 2 398 zł | 12 oferty |