Кавоварка Siemens EQ.9 plus connect s500 TI9553X1RW нержавіюча сталь
Відео 3Фото 7 |
Siemens EQ.9 plus connect s500 TI9553X1RW нержавіюча сталь EQ.9своя програмакапучино автоматкавомолкарезервуар для молокапідігрівуправління через Інтернетзахист від дітей нержавіюча сталь чорний |
|
BaristaMode — додаткові налаштування приготування кавових напоїв. AromaDouble Shot — приготування напою подвійної міцності.
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Siemens 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Siemens.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Siemens EQ.9 plus connect s500 TI9553X1RW нержавіюча сталь
Усі ціни 20 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Siemens Eq9 Plus Connect S500 w Pełni Automatyczny Ekspres do Kawy Ti9558X | 5 964 zł |
Ekspres ciśnieniowy Siemens EQ9 plus Connect s500 TI9553X1RW | 5 935 zł |
SIEMENS Ekspres ciśnieniowy SIEMENS TI9553X1RW Srebrno-czarny | 5 779 zł |
Siemens EQ.9 plus connect s500 TI9553X1RW - ekspres do kawy | 8 999 zł |
Ekspres ciśnieniowy Siemens EQ.9 TI9553X1RW | 5 999 zł |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кавоварки Siemens EQ.9 plus connect s500 TI9553X1RW:
- Сповіщення про закінчення зерен або води
Модификації Siemens EQ.9 plus connect s500 TI9553X1RW
Ціни на Siemens EQ.9 plus connect s500 TI9553X1RW |
---|---|---|---|---|
Siemens EQ.9 plus connect s500 TI9553X1RW нержавіюча сталь | від 5 515 zł | 23 пропозиції | ||
Siemens EQ.9 plus connect s500 TI9553X9RW чорний | від 5 797 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →