Ekspres do kawy Siemens EQ.9 plus connect s500 TI9553X1RW stal nierdzewna
Wideo 3Zdjęcia 7 |
Siemens EQ.9 plus connect s500 TI9553X1RW stal nierdzewna EQ.9program własnycappuccino automatmłynek do kawypojemnik na mlekopodgrzewaniesterowanie przez Internetzabezpieczenie przed dziećmi czarny stal nierdzewna |
|
BaristaMode — dodatkowe ustawienia przygotowania napojów kawowych. AromaDouble Shot — przygotowywanie napoju o podwójnej mocy.
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Siemens 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Siemens.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Siemens EQ.9 plus connect s500 TI9553X1RW stal nierdzewna
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Siemens EQ9 TI9553X1RW ekspres do kawy ze stali nierdzewnej | 8 002 zł |
Ekspres ciśnieniowy Siemens EQ9 plus Connect s500 TI9553X1RW | 5 935 zł |
SIEMENS Ekspres ciśnieniowy SIEMENS TI9553X1RW Srebrno-czarny | 5 649 zł |
Siemens EQ.9 plus connect s500 TI9553X1RW - ekspres do kawy | 8 999 zł |
Siemens Ekspres ciśnieniowy TI9553X1RW HKSIEECTI9553X1 | 5 569 zł |
pokaż 17 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości ekspresu do kawy Siemens EQ.9 plus connect s500 TI9553X1RW:
- Ostrzeżenie o końcu ziarna lub wody
Modyfikacje Siemens EQ.9 plus connect s500 TI9553X1RW
Ceny na Siemens EQ.9 plus connect s500 TI9553X1RW |
---|---|---|---|---|
Siemens EQ.9 plus connect s500 TI9553X9RW czarny | od 5 353 zł | 2 oferty | ||
Siemens EQ.9 plus connect s500 TI9553X1RW stal nierdzewna | od 5 515 zł | 23 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →